Flessenland Cadeauverpakking 'Fonkelende IJskristallen', vierkant, papier, rood
Artikelnummer : 100035330
Cadeauverpakking 'Fonkelende IJskristallen', vierkant, papier, rood
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 2,50
10
€ 2,42
3%
20
€ 2,36
5%
50
€ 2,30
8%
100
€ 1,88
24%
200
€ 1,81
27%
Niets geselecteerd
Cadeauverpakking fonkelende ijskristallen Stabiele verpakking voor uw flessen Passend voor wijn/ champagne / brandewijn etc.
| Breed | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht | 77 g |
| Hoogte | 360 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Karton |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Rood |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Cadeauverpakking fonkelende ijskristallen Stabiele verpakking voor uw flessen Passend voor wijn/ champagne / brandewijn etc.
| Breed | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht | 77 g |
| Hoogte | 360 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Karton |
| Vorm - Basisgebied | Vierkant |
| Kleur | Rood |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.




















