Stofdoekje 12x12, vierkant, textiel, naturel, opening: TO38-TO53
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie
Stofdoekje 12x12, vierkant, textiel, naturel, opening: TO38-TO53 selecteer
Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
3%
50
6%
100
7%
200
26%
500
27%
1.000
30%
Breed: 120
Kleur: Naturel
Niets geselecteerd
Jouw besparing*:  %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Breed 120 mm
Gewicht 1 g
Hoogte 0,1 mm
Land Van Productie Duitsland
Materiaal Katoen (100%)
Vorm - Basisgebied Vierkant
Kleur Naturel
Fabrikant Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected]
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Laissez une évaluation !
Deel uw ervaringen met andere klanten.
Breed 120 mm
Gewicht 1 g
Hoogte 0,1 mm
Land Van Productie Duitsland
Materiaal Katoen (100%)
Vorm - Basisgebied Vierkant
0 van 0 beoordelingen
Laissez une évaluation !
Vergelijkbare producten
Hoeveelheid
Prijs per eenheid
Hoeveelheid
Prijs per eenheid
1
2.160 ml beugelfles, opening: beugelsluiting2.160 ml beugelfles, opening: beugelsluiting
Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren
Blikken etiket 'Jogger', vierkant, metaal, zilver
50 ml glazen fles 'Proba', opening: PP 1850 ml glazen fles 'Proba', opening: PP 18
500 ml PET-fles 'Milk and Juice Carré', vierkant, kunststof, hals: 38 mm500 ml PET-fles 'Milk and Juice Carré', vierkant, kunststof, hals: 38 mm
Kroonkurken 26 mm, metaal, goudKroonkurken 26 mm, metaal, goud