Flessenland Krimpkous 41,5x61, PVC-kunststof
Artikelnummer : 100002240
Krimpkous 41,5x61, PVC-kunststof
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 0,32
10
€ 0,31
3%
20
€ 0,30
6%
100
€ 0,29
9%
200
€ 0,25
21%
500
€ 0,24
25%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 0,32 € 0,32
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
Krimp capsule Typ XL transparent (met scheur tape), bestaande uit thermoplastische film, krimpt onder invloed van warmte rond de flessenhals. Voor de voltooiing van uw flessen.
| Diameter - Buiten | 41,5 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,1 g |
| Hoogte | 61 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | PVC |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Krimp capsule Typ XL transparent (met scheur tape), bestaande uit thermoplastische film, krimpt onder invloed van warmte rond de flessenhals. Voor de voltooiing van uw flessen.
| Diameter - Buiten | 41,5 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,1 g |
| Hoogte | 61 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | PVC |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.






















