Flessenland 700 ml glazen fles 'Sammy', opening: PP 31,5
Artikelnummer : 100023580
700 ml glazen fles 'Sammy', opening: PP 31,5
Succesvol toegevoegd aan uw verlanglijstje
Uw configuratie

Hoeveelheid Prijs per stuk Besparingen*
1
€ 1,31
15
€ 1,28
2%
30
€ 1,24
5%
60
€ 1,21
7%
105
€ 1,00
23%
255
€ 0,96
26%
780
€ 0,93
29%
1.536
€ 0,79
39%
Niets geselecteerd
Prijs per eenheid: € 1,31 € 1,31
Jouw besparing*: %
Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
'Sammy', een transparante glazen fles van 700 ml, is veelzijdig en geschikt voor het vullen van sappen, siropen, frisdranken, likeuren en nog veel meer. De slanke glazen fles met platte schouders is compatibel met een schroefdop (PP 31.5). Het is vaatwasmachinebestendig, koudebestendig, hittebestendig en magnetron- en ovenbestendig.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 72,1 mm |
| Gewicht | 320 g |
| Hoogte | 291 , 294 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 700 ml |
| Volume - Volledige Rand | 715 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
'Sammy', een transparante glazen fles van 700 ml, is veelzijdig en geschikt voor het vullen van sappen, siropen, frisdranken, likeuren en nog veel meer. De slanke glazen fles met platte schouders is compatibel met een schroefdop (PP 31.5). Het is vaatwasmachinebestendig, koudebestendig, hittebestendig en magnetron- en ovenbestendig.
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Diameter - Buiten | 72,1 mm |
| Gewicht | 320 g |
| Hoogte | 291 , 294 mm |
| Land Van Productie | Duitsland |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 700 ml |
| Volume - Volledige Rand | 715 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rond |
| Kleur | Transparant |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.























