Flessenland 200 ml glazen fles 'Sensatione', rechthoekig, opening: beugelstop

Direct leverbaar. Klaar voor verzending binnen: 1-2 dagen
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 37 mm |
| Gewicht | 250 , 274 g |
| Hoogte | 139 , 144 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Volume - Volledige Rand | 212 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rechthoekig |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | Beugelsluitingen (standaard smal) |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
1 beoordeling
5 september 2025 06:54
Ottimo acquisto
Non avevo mai acquistato qui ed ero un po scettica ma mi sono ricreduto
Fatte benissimo arrivate in tempi veloci e puntuali imballate molto bene. Consiglio!
| Afdrukbaar | Ja |
|---|---|
| Breed | 37 mm |
| Gewicht | 250 , 274 g |
| Hoogte | 139 , 144 mm |
| Land Van Productie | EU |
| Materiaal | Transparant glas |
| Volume | 200 ml |
| Volume - Volledige Rand | 212 ml |
| Vorm - Basisgebied | Rechthoekig |
| Kleur | Transparant |
| Mondingsgrootte | Beugelsluitingen (standaard smal) |
| Fabrikant | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Aanmelden
1 beoordeling
5 september 2025 06:54
Ottimo acquisto
Non avevo mai acquistato qui ed ero un po scettica ma mi sono ricreduto
Fatte benissimo arrivate in tempi veloci e puntuali imballate molto bene. Consiglio!
*Korting verwijst naar de besparing ten opzichte van de eenheidsprijs.
Belangrijk: Als deksels configureerbaar zijn, moeten deze apart worden geselecteerd. Controleer of ze aan uw winkelmandje zijn toegevoegd.
























